Контакты

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Чехова, 7-А
(067) 253 53 63
(063) 262 65 05
gumenuk.inga@gmail.com
Пн.- Пт.: 8.00-18.00, Сб. Нд. вих.

Ангари, шатри, намети

     Наша фірма вже тривалий час спеціалізується на виробництві виробів з ПВХ матеріалів, а саме ангарів, шатрів, наметів у Вінниці.

      ФОП Гуменюк О.О. професійно і в найкоротші терміни зробить для Вас потрібний виріб за Вашим індивідуальним замовленням, допоможе підібрати приємну колірну гаму і вибрати матеріал необхідної щільності.

      Наша продукція відповідає всім стандартам якості, екологічно безпечна і надійна в експлуатації. Гарантійний термін експлуатації готового виробу 10 років. Якщо ж протягом часу використання шатра або намети можливо виникнуть форс мажор: вихід з ладу конструкції, порив в результаті неправильної експлуатації, то ми завжди раді Вам допомогти в ремонті. Наша професійна бригада виїде до Вас на об'єкт, оцінить обсяг робіт і зробить якісний ремонт. Ми цінуємо кожного свого клієнта, постійним завжди надається знижка або приємні бонуси.

      Вітаємо індивідуальне замовлення. Гарантію якості забезпечуємо.

      З усіх питань звертайтеся до нас за телефонами:

      Виробництво +38 (067) 253 53 63

      Бухгалтерія +38 (063) 262 65 05

Виготовляються за індивідуальним проектом з урахуванням побажання замовника. Установка здійснюється, як правило, виїзний бригадою. Термін виготовлення в залежності від обсягу робот, обмовляється окремо.

© 2022 СуперДовідка. Всі права під захистом.