Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Чехова, 7-А
(067) 253-53-63
sorokav357@gmail.com
Пн.- Пт.: 8.00-18.00, Сб. Нд. вих.

Штори, накриття, навіси

     Накриття, навіси і штори з ПВХ-тканини в Вінниці або, як їх часто називають тентові укриття, широко застосовуються у всіх галузях як промисловості і сільського господарства, так як вони мають підвищену міцність і довговічність. ФОП Сорока В.С. у Вінниці вже більше 18 років професійно займається виробництвом, роздрібним і оптовим продажем даного виду накриття.

      Наше підприємство виготовляє штори для автомийок в Вінниці, для альтанок і веранд, накриття для басейнів будь-якої модифікації і щільності тканини. У своєму виробництві ми використовуємо високоякісні ПВХ матеріали в Вінниці, що поставляються нам прямо від виробника. В наявності у нас великий колірний комплекс тканин, які екологічно чисті і абсолютно гіпоалергенних. Виготовляються дані вироби за розмірами замовника з матеріалів ПВХ різної щільності. Для кріплення встановлюється люверс. Термін виготовлення в залежності від обсягу робот, обмовляється окремо. Працюємо за індивідуальним замовленням. Гарантію і якість гарантуємо.

Штори для автомийок, для альтанок і веранд, накриття для басейнів і ін.

      З усіх питань звертайтеся до нас за телефоном: (067) 253-53-63

      Виміри проводяться з виїздом фахівців на місце або за кресленнями замовника. У виробі використовуються вставки з прозорого ПВХ матеріалу, різні види кріплення ремені, троса, змійки та ін. Термін виготовлення за погодженням залежно від складності.

      Накриття для зберігання габаритних виробів, техніки, матеріалів, зерна та ін.

      
Виготовляються за розмірами замовника з матеріалів ПВХ різної щільності. Для кріплення встановлюються люверс. Термін виготовлення в залежності від обсягу робот, обмовляється окремо.

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.