Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Чехова, 7-А
(067) 253-53-63
sorokav357@gmail.com
Пн.- Пт.: 8.00-18.00, Сб. Нд. вих.

Тенти, виготовлення і ремонт

 

      В даний час людям у яких є автомобіль, будь-то легковий, вантажний, такий виріб, як тент, просто необхідно.

      Тент для автомобіля - це гідна альтернатива звичайним металевим кузовним конструкціям. ПВХ матеріали в наше століття дозволять створити практичні та унікальні моделі тентів, які будуть не тільки захищати Вашу продукцію від зовнішніх кліматичних впливів, але і зроблять легкову або вантажну машину привабливіше і красивіше.

      ФОП Сорока В.С.. ще з 2001 року плідно працює в даній сфері. У нас в наявності сучасне обладнання, перевірені професійні інженера, які пройшли навчання і мають відповідні сертифікати. Величезна колірна гамма ПВХ матеріалу Вас приємно здивує. Дана ПВХ тканину надається в різної щільності від 630 до 900 г / м², не пропускає воду, стійка до всіляких кліматичних перепадів температур (від -40 до + 70 ° C), стійка до паливно-мастильних матеріалів і до зовнішніх впливів.

      Купуючи тент у нас Ви забезпечите своє авто від іржі, вигоряння на сонці і поїдання. Тенти, виготовлені у нас здатні витримувати вагомі навантаження, що робить їх дуже практичним рішенням для будь-яких типів вантажних автомобілів причепів.

      Ми шиємо тенти на будь-який тип автомобіля: зерновози, навантажувачі, легкове і вантажне авто, причепи, напівпричепи та ін. На свої вироби ми надаємо гарантію і здійснюємо якісне сервісне обслуговування.

      З усіх питань звертайтеся до нас за телефоном:

  (067) 253-53-63

      Виготовляємо різні види тентів з ПВХ матеріалів щільністю 630; 650; 900 гр. / КВ. М виробництва Німеччини, Південної Кореї, Китай і ін. Широкої колірної гами. Фурнітура BOZAMET.

      Тканина ПВХ експлуатується при температурі від -40 до +70 градусів С, не пропускає воду, стійка до впливу паливно-мастильних матеріалів і до зовнішніх пошкоджень. Термін експлуатації 10 років і більше.


    Тенти на вантажні автомобілі, напівпричепів і причепів будь-яких розмірів і модифікацій.
     
  Виготовляються при постановці автомобіля на площадку виробника. Термін виконання замовлення один день.

      Тенти для зерновозів.
      
Для зручності скручування можливо виготовлення тенту з кишенею для труби, і самої труби з ручкою для обертання. Кріплення тенту до бортовим крюкам еспандером або тросом.
       Виконання робіт проводиться на майданчику виконавця. Термін один день.


      Тенти для пікапів, причепів легкових автомобілів, навантажувачів та ін.
      
Роботи виконуються при постановці техніки на ділянці виконавця або за кресленнями. Використовуються вставки з прозорого ПВХ матеріалу, різні види кріплення - ремені, троса, змійки та ін. Термін виготовлення за погодженням залежно від складності.© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.